Haber Sitesi
HV
02 EKİM Pazartesi 04:36

Bayramda Bile Durmadılar

Kurban Bayramı’nın manevi atmosferine yaraşır şekilde yaşanması için her türlü tedbiri alarak başta temizlik personelini görevlendiren Eyyübiye Belediyesi, bayram boyunca da parklardaki çalışmalarına ara vermeden devam etti.

YEREL
Giriş Tarihi : 03-07-2023 10:46
Bayramda Bile Durmadılar

Vatandaşlara huzurlu bir yaz yaşatmak için parklardaki çalışmalarına bayram tatilinde de devam eden Eyyübiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü personeli, ilçedeki parkların aydınlatma, sulama, yeşillendirme ve bakım faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

Bankları, kamelyaları, eksik çöp kovaları tamamlanan parklarda yabancı ot mücadelesi ve ilaçlama faaliyetlerini de periyodik olarak gerçekleştiren ekiplerin çalışmalarını takdir eden vatandaşlar, Eyyübiye Belediyesi’ne teşekkür ederek, parkları temiz tutma çağrısı yaptılar.

Yaz aylarının başlamasıyla birlikte özellikle akşam vakitlerinde kendilerini dışarıya atan vatandaşlar, parklara büyük rağbet gösteriyor. Serinlik veren yeşil alanları, temiz ortamı, oturma ve gezinti alanlarıyla Eyyübiye Parkları, akşam saatlerinden itibaren vatandaşların akınına uğruyor.

 

AdminAdmin

YORUMLAR