Haber Sitesi
HV
02 EKİM Pazartesi 03:47

Müdür Solmaz Diş Hastanesini ziyaret etti.

İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Solmaz, Hizmet Başkanları ile birlikte Sağlık tesisleri ziyaretleri kapsamında, Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesini ziyaret etti. Hastanede sunulan sağlık hizmetleri hakkında Başhekim Dt. Osman Çadırcı’dan bilgi aldı. Hizmet Başkanları ve Hastane yönetimi ile birlikte Hizmet kalitesinin daha da yükseltilmesine yönelik istişarelerde bulundu.

SAĞLIK
Giriş Tarihi : 12-07-2023 16:46
Müdür Solmaz Diş Hastanesini ziyaret etti.

Dr. Solmaz; “Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, modern teknolojik cihazlarla donatılmış ve uzman kadrosuyla vatandaşlara hizmet vermektedir. Hastanede yapılan tedaviler arasında Anestezi ile Ameliyathane ortamında diş tedavisi, dolgu, kanal tedavisi, diş eti tedavisi, Diş protez ve Çene cerrahı tarafından Komplikasyonlu, gömülü diş çekimleri ve implant uygulamaları gibi birçok işlem yer almaktadır. Biz tedavi için Hastaneye başvuran vatandaşlarımızın hastaneden memnun olarak ayrılmalarını önemsiyoruz. Yöneticilerimiz ile yapılan istişare ile daha nitelikli hizmet sunabilmek için bugüne kadar yapılan hizmetlere neler eklenebilir diye fikir alışverişinde bulunduk” dedi.

Sağlık tesislerinde çalışan personel ile bir araya gelerek dilek temennilerini dinledi. Müdür Solmaz, tedavi gören hastaların da durumları hakkında bilgi alarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü

Basın İletişim ve Tanıtım Birimi

 

AdminAdmin

YORUMLAR