Haber Sitesi
HV
24 EYLÜL Pazar 15:54

KARAKÖPRÜLÜ ÇOCUKLAR PEPEE İLE DOYASIYA EĞLENDİ

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yaz tatiliyle birlikte çocuklara yönelik yapılan etkinlikler devam ediyor. Okulların tatile girmesiyle çocuklara karne hediyesi olarak gerçekleştirilen etkinliklerle çocukların en sevdiği çizgi film kahramanlarının gösterileri çocuklarla buluşturuluyor.

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 23-06-2023 16:06
KARAKÖPRÜLÜ ÇOCUKLAR PEPEE İLE DOYASIYA EĞLENDİ

Necmettin Cevheri Kültür ve Gösteri Merkezinde yapılan etkinlikte çocukların en sevdiği çizgi film Pepee’nin yıldızları olan Pepee ve Şila Karaköprülü çocuklarla buluşarak dansları ve şarkılarıyla çocukları gönüllerince eğlendirdi.

 

Etkinliğe aileler ve çocuklar yoğun ilgi gösterirken, çocuklar Pepee’nin şarkılarına ve dans figürlerine eşlik edip güzel anlar yaşadılar. Daha fazla çocukla buluşmak için iki seans şeklinde gerçekleştirilen etkinliğin ikinci seansı 19.00’da sahneleniyor.

 

Etkinliğe katılan aileler yapılan etkinliğin çocuklarını çok mutlu ettiklerini dile getirerek bu tür etkinliklerin düzenlenmesini sağlayan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler.

 

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından özellikle çocuklara yönelik etkinlikler yaz boyunca belirli aralıklarla programlı olarak devam edecek.

 

AdminAdmin

YORUMLAR