Haber Sitesi
HV
29 ŞUBAT Perşembe 08:54

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN İSTİHDAMA KATKI,MEHMET CANPOLAT,ŞANLIURFA

HALİLİYE BELEDİYESİ 2 ADET FABRİKAYLA İSTİHDAMA KATKI SAĞLIYOR Haliliye Belediyesi tarafından Organize Sanayi Bölgesinde yapımı tamamlanan 2 adet fabrikanın inşaat çalışmaları tamamlandı. İstihdama katkı sağlayacak olan fabrikalar, ayakkabı sektöründe hizmet verecek.

EKONOMİ
Giriş Tarihi : 12-01-2023 12:07   Güncelleme : 12-01-2023 12:12
HALİLİYE BELEDİYESİNDEN İSTİHDAMA  KATKI,MEHMET CANPOLAT,ŞANLIURFA

Haliliye Belediyesi yapımını tamamladığı 2 adet fabrika ile istihdama katkı sağlıyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın girişimleriyle, Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip olan Şanlıurfa’da istihdama katkı sağlaması amacıyla 2 adet fabrika kazandırıldı. Şanlıurfa Valiliği tarafından imzalanan protokolün ardından ihalesi tamamlan 2 adet fabrikanın inşaat çalışmaları başladı. Haliliye Belediyesi tarafından Organize Sanayi Bölgesi Ayakkabıcılar Sitesinde yapımı tamamlanan fabrikaların işletilmesi için de protokol imzalandı. Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın yer aldığı toplantı ile imzalar atılırken, Başkan Mehmet Canpolat 2 adet fabrikanın Şanlıurfa sanayisine hayırlı olmasını diledi.

 

Öte yandan, işletilmek üzere devri yapılan 2 adet fabrikanın ayakkabı sektöründe üretim yapacağı ve önümüzdeki aylarda hizmet vermeye başlayacağı belirtildi.

Enes HAKTANKAÇMAZEnes HAKTANKAÇMAZ

YORUMLAR