Haber Sitesi
HV
02 EKİM Pazartesi 05:20

Başkan Soylu, Merkez Mahalle Muhtarları ile Bir Araya Geldi

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, Ceylanpınar ilçe merkezinde bulunan mahallelerin muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarların talep ve önerileri dinleyen Başkan Soylu, sorunun çözümüyle ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

YEREL
Giriş Tarihi : 04-09-2023 14:29
Başkan Soylu, Merkez Mahalle Muhtarları ile Bir Araya Geldi

Ceylanpınar İlçe merkezinde özel bir kafede düzenlenen muhtarlar buluşmasına Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Abdulcelil Doğantekin, Merkez mahalle muhtarları, Fen İşleri, İmar ve Şehircilik ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ve personeli katıldı.

Toplantıya katılımlarından dolayı muhtarlara teşekkür eden Başkan Soylu, yapımı tamamlanan, devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi verdi. Daha sonra sözü misafirlerine bırakan Başkan Soylu, muhtarlardan taleplerini ve mahalleleri ile ilgili sıkıntıları dinleyerek tek tek not aldırdı. Muhtarlar ise Başkan Feyyaz Soylu’ya daha çok bir araya gelmek istediklerini ifade ederek toplantı için teşekkür ettiler.

Başkan Soylu; ‘Halkımız İçin Canımız Feda Olsun’

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu, ‘’Kıymetli muhtarlarımız hafta sonu olmasına rağmen düzenlediğimiz toplantıya teşrif ettiler. Bizde muhtarlarımıza 2019-2023 yılları arasındaki faaliyet raporlarımızı sunduk. Muhtarlarımızla birlikte yaptığımız çalışmaları burada bir daha tekrarladık ve bundan sonra yapacağımız çalışmalarımızı kendileriyle istişare ettik. Güzel bir ortam, kardeşhane bir dayanışma ve toplantı oldu. Bundan sonrada ilçemiz, vatandaşlarımız için güzel bir çalışmarımız beraber olacaktır. Rabbim bundan sonraki süreci beraber kavgasız, gürültüsüz, kardeşlik ortamı içerisinde bizlere geçirmeyi nasip eylesin. Biz hepimiz burada birer bedenin organları gibi her birimizin bir görevi vardır. Hepimiz burada insanlık, halkımız ve milletimiz için çalışıyoruz. Güzel projelerimiz var inşallah onları hayata geçireceğiz ve hayata geçirdiklerimizi muhtarlarımız ile paylaştık. Burada göreve geldiğimiz günden bugüne kadar, 36 projemiz var kendilerine arz ettik. Bundan sonraki toplantılarımızda farklı projeler konuşuyor olacağız. Muhtarlarımızın da yaptığı güzel çalışmalar var. Hem mahalle halkıyla vatandaşlarla olan diyaloglarını biliyoruz. Her kes burada güzel çalışmalar yapma çabası ve gayesinde hepimiz insanlığa çalışıyoruz. Memleket için milletimizin için güzel Ceylanpınar’ımız için ne yaparsak azdır. Halkımız için canımız feda olsun. ’ifadelerinde bulundu.

Adnan Menderes Mahalle Muhtarı Abdurrahim Çevik, ‘’Bu son bahar ayının sıcak gününde cumartesi günü Belediye Başkanımız, İlçe Başkanı ve Muhtar arkadaşlarımızla kurum amirleriyle yaptığımız toplantıda onların iştirakiyle güzel, hoş, sade bir şekilde geçmiştir. İlçemizin sorunlarını dile getirip, ilçemizi daha güzel yerlere güneydoğunun incisini yapmaya kararlıyız. Ve bunu da Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız, Kurum amirlerinin de desteğiyle ilçemizi daha iyi yerlere taşıyacağız. Ve sorunları daha üst bir seviyeye taşıyıp onu destekleyerek, sorunlarımızı da bu şekilde çözeceğiz. Belediye Başkanımıza ve tüm kurum amirlerine ve arkadaşlarıma teşekkür ederim. Güzel bir Ceylanpınar için hep birlikte ele ele’ ’dedi.

Enes HAKTANKAÇMAZEnes HAKTANKAÇMAZ

YORUMLAR